COVID – 19 – wewnętrzne procedury bezpieczeństwa

20 maja 2020

Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa
w związku z zagrożeniem COVID – 19
obowiązujące podczas uruchomienia opieki w okresie pandemii
w Publicznej Szkole Podstawowej Cogito w Poznaniu
z dnia 20 maja 2020 r.

Podstawa prawna:

1. Wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej z dnia 15 maja 2020 r. dla szkół podstawowych – edukacja wczesnoszkolna.

2. Dodatkowe wytyczne MEN dla dyrektorów i nauczycieli w związku z umożliwieniem opieki uczniom klas I-III i organizacją konsultacji na terenie szkoły z dnia 14 maja 2020r.

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 maja 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U.2020.871)

3. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 maja 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19  (Dz.U.2020.872)

Pełna treść procedur oraz oświadczenia do pobrania – w Informatorze
(lub kliknij tutaj)