Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ
PolskiУкраїнська

Projekty

Program „Aktywna tablica” opiera się  na założeniu, że jednym z zasadniczych zadań współczesnej szkoły jest rozwijanie kompetencji uczniów przygotowujących ich do życia w społeczeństwie informacyjnym oraz na założeniu, że rozwój kompetencji uczniów w tym zakresie powinien dokonywać się w nowocześnie wyposażonej szkole.

Czas trwania: 25.10.2017 – 30.06.2018

Cel szczegółowy: rozwijanie szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli
w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019.

Finansowanie: na program w latach 2017-2019 przewidziana jest łączna kwota 279 mln 316 tys. zł., z czego 224 mln zł będzie pochodziło z budżetu państwa. Program finansowany jest w 80% ze środków budżetu państwa  i w 20% z wkładu własnego organów prowadzących szkołę.

Wysokość wsparcia finansowego, na zakup pomocy dydaktycznych, dla Publicznej Szkoły Podstawowa Cogito w Poznaniu,  wyniosła 14 tyś zł.

Środki te przyznane zostały w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019 .

Realizacja zaplanowanych działań w projekcie

Koordynator Projektu:

Barbara Jurga–Szlempo
e-mail: [email protected]
tel.: 533 335 847

PolskiУкраїнська