Rodzice Dzieciom

9 maja 2016

Rodzice dzieci z klasy 2 c postanowili podzielić się swoimi pasjami i umiejętnościami, organizując dla nich szereg ciekawych stacji i zbaw. Całe wydarzenie odbyło się pod hasłem „Rodzice Dzieciom”, a dzieci miały okazję wziąć udział w doświadczeniach związanych ze złudzeniami optycznymi czy też dowiedzieć się jak przywitać się w języku hiszpańskim i jakie potrawy jada się w Hiszpanii. Był też z nami zielony jamnik – przyjaciel wszystkich pasażerów poznańskiej komunikacji – dzieci dowiedziały się jak powstają autobusy. Druga część zajęć odbywała się na dworze, gdzie dzieci mogły spróbować swoich sił w spacerze na szczudłach z wiaderek, w rzutach do celu, slalomie i biegu w śmiesznych czapkach. Było też wspólne przeciąganie liny i zabawa z kolorową chustą klanza. Na koniec każdy otrzymał pamiątkowy medal.