Nauczanie interdyscyplinarne – blokowe

24 września 2020 autor: adminspectocogito
Nauczanie interdyscyplinarne – blokowe
Od tego roku nasi uczniowie klas czwartych pracują interdyscyplinarnie – blokowo. Taki sposób realizacji treści stwarza uczniom możliwość nauczenia się strategii planowania własnej pracy, rozwiązywania problemów, poszukiwania informacji, wyrażania siebie na wiele sposobów. Uczniowie uczą się pracować w zespołach, są aktywni. Poznają świat w sposób całościowy – nie poprzez pryzmat dyscyplin naukowych, ale swoich spostrzeżeń, doświadczeń i refleksji.