Dla naszych Dzieci

2 czerwca 2016

Wczoraj z okazji Dnia Dziecka w Szkole i Przedszkolu Cogito gościliśmy dzieci ze wszystkich familijnych przedszkoli poznańskich. W tym dniu nie zabrakło dla nich wielu atrakcji i poczęstunku. W prezencie dzieci otrzymały „Baśnie” H.CH. Andersena.
Składamy serdeczne podziękowania tacie Zosi ze Szkoły Cogito, Panu Wojciechowi Hujdzie, ratownikowi medycznemu, który w ramach wolontariatu czuwał nad bezpieczeństwem naszych dzieci, Panu Łukaszowi Szkódlińskiemu, reprezentantowi przedszkola „Parostatek”, który doskonale przeprowadzał „pirackie zabawy” z dziećmi, Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Bobrzańskiej, pracownikom administracji Fundacji Familijny Poznań, wszystkim nauczycielkom zaangażowanym w organizację familijnego Dnia Dziecka.