Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   ZAMKNIJ

2a pamięta o opuszczonych zwierzętach

16 czerwca 2019 autor: mkedra

Fundacja Serce Gai przesłało dla naszych uczniów takie podziękowanie:

Ogromne podziękowania dla Wspaniałych dzieci ze Szkoły „Cogito, na ulicy Sierakowskiej 23 Poznań??

Klasa II A pod skrzydłami Pani Moniki Grześkowiak zorganizowała zbiórkę pieniążków, za które kupiono karmę, jak również zbiórkę misek, kocy, karmy, kołder dla potrzebujących zwierząt.
Wspaniała inicjatywa, ogromna otwartość i radość dzieci mogą być przykładem dla Nas dorosłych. Z entuzjazmem i ciekawością przyjęto Nas w szkolne progi.
Drużyna dzielnych siersciuchów w składzie Gaja & Barki & Charli & Szynka została wytulona i wygłaskana przez wszystkie dzieci??
Podzieliliśmy się wspólnie Naszymi doświadczeniami, My jako Fundacja i dzieci jako obserwatorzy czy opiekunowie zwierząt. Ciekawe tematy i mnóstwo pytań ze strony dzieci spowodowały, że dany Nam czas minął na niesamowitej wymianie poglądów i informacji.
Dziękujemy z całego serca za Waszą niesamowitą otwartość, empatię i miłość dla „Braci Mniejszych „.