REGULAMIN AKCJI „CAŁA SZKOŁA CZYTA DZIECIOM”

7 grudnia 2015

REGULAMIN AKCJI „CAŁA SZKOŁA CZYTA DZIECIOM”

1. W akcji mogą wziąć udział wszyscy chętni uczniowie szkoły podstawowej Cogito w Poznaniu.
  2. Akcja trwa od grudnia 2015 roku do czerwca 2016 roku.
  3. Akcja polega na czytaniu bajek w każdej grupie przedszkolnej w piątek o godzinie 12.20.
  4. W jednorazowej akcji bierze udział czterech uczniów.
  5. Zgłoszenia przyjmuje Sekretarz Samorządu Uczniowskiego.
  6. Do akcji można zgłosić się w każdym momencie, przy czym na akcje, które odbędą się w grudniu, zgłoszenia przyjmowane są do 9 grudnia 2015 roku.
  7. W przypadku większej ilości zgłoszeń odbędzie się losowanie czterech uczniów na każdą akcję.
  8. Jedna osoba może brać udział w akcji więcej niż jeden raz, przy czym pierwszeństwo mają osoby, które w akcji biorą udział pierwszy raz.
  9. Uczestnik akcji może przynieść swoją bajkę lub wybrać bajkę ze szkolnej biblioteczki.
  10. Bajka musi spotkać się z akceptacją Opiekuna grupy przedszkolnej, w której ma ona być przeczytana.