Konferencja dziecięca – moda dookoła świata.

10 stycznia 2020 autor: adminspectocogito

W środę odbyła się kolejna konferencja dziecięca. Nina i Liliana przedstawiły prezentację multimedialną na temat mody dookoła świata. Opowiadały o modzie francuskiej, włoskiej, japońskiej i afrykańskiej. Dziewczynki mówiły również o Fashion Week w Mediolanie oraz modzie ulicznej. Pokaz slajdów urozmaiciły filmikami. Uczennice przeprowadziły także quiz z nagrodami, a na koniec zorganizowały własny pokaz mody! Uczestnicy spotkania byli rozentuzjazmowani. Brawo!