ZDECYDUJMY RAZEM – „Budżet obywatelski”

11 września 2015

Projekt skierowany jest do dzieci, nauczycieli  i rodziców.

Etapy:

• Utworzenie grup lokalnych (min.4 rodziców wraz z dziećmi), których zadaniem będzie opracowanie inicjatywy oddolnej oraz przeprowadzenie kampanii promocyjnej opracowanego projektu, w celu zaprezentowania innym rodzicom istoty oraz konieczności realizacji wybranej inicjatywy.
  • Pośród całej społeczności przedszkolno – szkolnej, odbędzie się etap głosowania i wyboru najlepszej inicjatywy. Inicjatywa, która zdobędzie największą liczbę głosów, zostanie zrealizowana przez pomysłodawców, dzięki sfinansowaniu jej kosztów w ramach projektu (dofinansowanie w wysokości 3000 zł).

Wszystkich Rodziców zainteresowanych opracowaniem inicjatywy zapraszamy 21 września – godz. 17.00 – na warsztaty podczas, których będzie możliwość wspólnego opracowania  projektu.