Western City w Cogito!

2 czerwca 2015

Na terenie naszej szkoły i przedszkola odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka, który został zorganizowany przez Fundację Familijny Poznań. Zabawa trwała dwa dni – 1 i 2 czerwca. Odwiedziły nas wszystkie familijne przedszkola z Poznania oraz szkoła z Fabianowa. Atrakcji było co nie miara, a uśmiechy na dziecięcych twarzach nie znikały ani na moment! Na dzieci czekały ogromne bańki mydlane, malowanie farbami na wielkim brystolu, pokaz udzielania pierwszej pomocy, spotkanie z policyjnymi psami, obejrzenie karetki oraz wozu strażackiego od wewnątrz, rysowanie kredą, malowanie twarzy, wielka, dmuchana zjeżdżalnia, trampolina, możliwość zagrania w tenisa i piłkę nożną pod okiem profesjonalistów, prawdziwe westernowe miasteczko z żywymi zwierzakami – kozami, owcami, królikami, kaczkami i końmi, na których można było się przejechać. Dopełnieniem szczęścia na dziecięcych buziach była wata cukrowa! Dziękujemy za mile spędzony czas!