Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2105

26 czerwca 2015

Dnia 26 czerwca 2015 r. w murach Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza odbyło się pierwsze w historii szkoły Cogito zakończenie roku szkolnego 2014/2015.
W uroczystości udział wzięli  prodziekan Wydziału Studiów Edukacyjnych  prof. UAM dr hab. Kingia Kuszak, wiceprezes Fundacji Familijny Poznań – Mateusz Krajewski, dyrektor wielkopolskiego oddziału Familijny Poznań – Monika Kremser, dyrektor generalny ds. pedagogicznych  – Grażyna Maciejewska oraz rodzice i najważniejsi uczestnicy tego wydarzenia – uczniowie szkoły Cogito.
Podczas zakończenia zaprezentowany został tekst piosenki o Publicznej Szkole Podstawowej Cogito, który przedstawił autor Filip Zajcher i jego tata Pan Tomasz w asyście nauczycieli i dyrekcji szkoły.
Gorące podziękowania i medal SUPER RODZIC – otrzymali zaangażowani w działania na rzecz szkoły Rodzice.
Doceniona została pilność, sumienność oraz budzące uznanie zachowanie uczniów – wyróżnieni uczniowie otrzymali Dyplomy Wzorowego Ucznia.
Zwieńczeniem uroczystości była przygotowana przez klasę drugą część artystyczna.
Po oficjalnym zakończeniu roku szkolnego uczniowie wraz z wychowawcami klas udali się do szkoły, gdzie wręczone zostały świadectwa szkolne.

Więcej zdjęć w naszej galerii