Termin publikacji wyników rekrutacji do szkoły

6 maja 2020 autor: adminspectocogito

Szanowni Państwo, zgodnie z terminarzem rekrutacji ogłoszenie listy dzieci zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych do dalszego postępowania rekrutacyjnego zostanie ogłoszone dnia 8 maja o godzinie 12:00 na stronie internetowej szkoły oraz drzwiach sekretariatu szkoły. Jednocześnie informujemy, że nie udzielamy informacji o wynikach rekrutacji telefonicznie i mailowo. W trosce o bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników zachęcamy do sprawdzania wyników rekrutacji internetowo.