ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ DO KLASY IV NA ROK SZKOLNY 2016/2017

12 stycznia 2016

ZASADY ZAPISÓW

Aktualnie prowadzimy zapisy przyszłych uczniów klas czwartych na rok szkolny 2016/17.

Jednym z najważniejszych kryteriów przyjęcia dziecka do szkoły jest rozmowa

z rodzicami, podczas której obydwie strony (szkoła i opiekunowie dziecka) omawiają zasady współpracy oraz określają swoje oczekiwania i zobowiązania. Aby wziąć udział w rozmowie należy wypełnić formularz rekrutacyjny

i dostarczyć go do nas. Będziemy się z Państwem kontaktować w celu umówienia terminu rozmowy. Kolejność rozmów jest uzależniona od miejsca Państwa dziecka na liście, która powstaje w oparciu o terminy zgłoszeń. W pierwszej kolejności będziemy rozmawiać z rodzicami, którzy zgłosili do nas swoje dzieci najwcześniej. Dzieci, które zostały zapisane po przekroczeniu naszych limitów, trafiają na listy rezerwowe. Dlatego, aby zapewnić sobie miejsce w szkole warto jak najwcześniej dostarczyć nam formularz zgłoszeniowy.

Proces rekrutacji do klasy czwartej na rok szkolny 2016/17 właśnie nabiera tempa.

Karta zapisu dziecka do pobrania TUTAJ.

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres:

www.cogito-poznan.operator.edu.pl

lub złożyć osobiście w sekretariacie szkoły.