Naturalny Plac Zabaw

17 września 2017

Wiosną 2017 r. dzieci wyszły z inicjatywą i zrobiły razem z nauczycielami projekt na „najciekawszy plac zabaw”. Przedstawiły swoje pomysły w formie graficznej i pisemnej. Na tej podstawie Rodzice opracowali projekt „Naturalny Plac Zabaw”, który otrzymał dofinansowanie ze środków budżetu Miasta Poznania. Zrealizowane działania kreować będą postawy współodpowiedzialności za przestrzeń wspólną i wspólne mienie.
Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na piknik integracyjny kończący prace związane z Naturalnym Placem Zabaw dla naszych dzieci, który odbędzie się 29 września od godziny 15.30.
Na pikniku będziemy rozwieszać liny, pokażemy i nauczymy dzieci z sackline, będziemy wykańczać kuchnię, tor przeszkód i sadzić rośliny. Będziemy się też oczywiście dobrze wspólnie bawić razem z naszymi dziećmi.