Konferencje uczniów z klasy 2b

25 lutego 2016

Uczniowie z klasy 2b przygotowali konferencje na wybrane przez siebie tematy. Poznaliśmy ciekawostki o psach, kotach, telefonach, samochodach, Lego Ninjago, a także o najtrudniejszych zawodach triathlonowych Ironman.

Kilka dni wcześniej w różnych miejscach w szkole, można było natknąć się na plakaty zachęcające do udziału w wydarzeniu.

Na konferencje przybyli chętni uczniowie z wszystkich klas, rodzice, a nawet dzieci młodsze. Wszystkim prelegentom: Martynce Trawczyńskiej, Basi Dąbrowskiej, Helence Kokoszanek, Mai Zgajewskiej, Oliwii Osińskiej, Zosi Sadowskiej, Stasiowi Biegańskiemu, Cyprianowi Siąkowskiemu, Maksymilianowi Semmie, Filipowi Zajcherowi oraz Leonowi Antkowskiemu dziękujemy za przygotowanie oraz gratulujemy odwagi.

Bez tytułu