Ferie zimowe w Cogito

24 lutego 2015

W pierwszym tygodniu ferii zimowych uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w wielu ciekawych warsztatach. Na zajęciach „Z historią tańca w tle” nie tylko poznali ciekawostki z dziedziny tańca, ale także uczestniczyli w wielu zabawach tanecznych. Stosując różnorodne techniki rozwijały wyobraźnię twórczą podczas zajęć plastycznych, których głównymi bohaterami były cztery żywioły. Podczas warsztatów bajkowych chochlik przeprowadzał dzieci przez najpiękniejsze baśnie, dzięki czemu mogły uczestniczyć w poszukiwaniach zagubionego pantofelka Kopciuszka, czy stworzyć z masy solnej buty – atrybuty sławnego „Kota w butach”. Warsztaty „Mały Europejczyk” umożliwiły dzieciom poznanie kilku interesujących państw należących do Unii Europejskiej. Uczniowie wyruszyli do Hiszpanii, w której nauczyli się tańca flamenco i stoczyli mecz Real Madryt kontra FC Barcelona. Poznali kuchnię francuską i włoską, a także zbudo wali własną wieżę Eiffla oraz brytyjski piętrowy autobus.

ZAPRASZAMY DO GALERII -KLIKNIJ