Nowoczesny system przekazywania faktur za opiekę przedszkolną

27 stycznia 2015

Szanowni Rodzice,

informujemy, że w nowym roku kalendarzowym wprowadzamy nowoczesny system przekazywania Państwu faktur za opiekę przedszkolną Waszych dzieci.

Na zadeklarowany w umowie adres e-mail będą Państwo otrzymywać fakturę w formie elektronicznej w pliku PDF (by otworzyć dokument faktury można użyć bezpłatnego programu AdobeReader do pobrania na stronie producenta: http://get.adobe.com/pl/reader/otherversions).

Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskują Państwo wygodny, bezpośredni i natychmiastowy dostęp do informacji, niezależny od obecności dziecka/Państwa w przedszkolu.

Przygotowywany przez nasz dział księgowy dokument będzie zawierał również podsumowanie dotychczasowego salda indywidualnego rachunku dziecka. Dzięki temu informacja stanie się dla Państwa bardziej wiarygodna, przejrzysta i umożliwi bezpośrednią kontrolę wydatków.

Przypominamy, że dokument elektroniczny dostarczany pocztą elektroniczną ma taką samą wagę jak dokument tradycyjny.

Równocześnie informujemy, że na podany w umowie numer telefonu komórkowego będziemy do Państwa wysyłać SmS przypominający o płatności.

Dla tych z Państwa, którzy nie mają możliwości otrzymania faktury drogą elektroniczną zachowujemy obecną możliwość odbioru faktury w placówce.
Zauważone nieprawidłowości w działaniu usługi prosimy zgłaszać do sekretariatu przedszkola z podaniem imienia, nazwiska, kontaktu oraz opisem problemu.

Fundacja Familijny Poznań