XIV Konkursu Wiedzy o Antyku – etap szkolny

11 stycznia 2020 autor: adminspectocogito

Medaliści
W etapie szkolnym XIV Konkursu Wiedzy o Antyku wzięło udział 95 osób z 22 wielkopolskich szkół. Do finału przeszło 20 uczniów z całego województwa z najwyższą liczbą punktów. W marcowych zmaganiach o laur zwycięstwa powalczy aż trzech uczniów naszej szkoły: Antoni Dziedzic, Maksymilian Kabba i Zbyszko Melosik. Opiekunami chłopców są p. Zofia Głowacka i p. Bartosz Kaczmarek. Gratulujemy chłopcom i nauczycielom. Życzymy powodzenia w finale!