Dzień Wisławy Szymborskiej w Cogito

8 stycznia 2019

W Szkole Podstawowej Cogito „Dzień Wisławy Szymborskiej”, którego celem było propagowanie wiedzy na temat twórczości Wisławy Szymborskiej, uwrażliwienie na sztukę oraz zachęta do tworzenia własnych prac poetyckich i plastycznych.

W trakcie wydarzenia:

– we wszystkich klasach, a w przypadku klas 1-3 w klasach lub świetlicach uczniowie odczytali wiersze Wisławy Szymborskiej,

– do konkursu poetyckiego zgłoszono 3 prace – zwycięska praca należy do Mai Jagły z klasy 5b
– do konkursu plastycznego zgłoszono 4 prace – zwycięska praca należy do Martyny Trawczyńskiej z klasy 5b.

Prace zostały udostępnione na tablicy Samorządu Uczniowskiego, którego członkowie zobowiązali się poinformować uczniów o konkursie.

Prace będzie można oglądać na tablicy Samorządu Uczniowskiego do 10 stycznia 2019 r.