Chomiki na konferencji dziecięcej

14 stycznia 2020 autor: adminspectocogito

W poniedziałek tematem konferencji dziecięcej były chomiki. Aurelia i Hania przygotowały prezentację multimedialną. Dziewczynki mówiły o najbardziej popularnych gryzoniach oraz ich dalekich krewnych. Wspomniały również o ich ulubionym pożywieniu, a slajdy zawierały ciekawe zdjęcia. Uczennice zaskoczyły publiczność przyniesieniem własnego chomika do klasy. Na koniec odbył się mini quiz, a wszyscy uczestnicy konferencji otrzymali słodki upominek oraz kolorowankę z gryzoniem. To było miło spędzone popołudnie!